o nas zdjęcie

Formy dostawy

Dostawa kurierem DPD

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. Zamówienie możesz opłacić on-line (11,99 zł), bądź za pobraniem (13,99 zł).
Zamówienia o wartości powyżej 150 zł wysyłamy kurierem za darmo. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej DPD.
Kurier podejmuje próbę dostarczenia zamówienia dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach, paczka zostaje odesłana do sklepu internetowego.

Dostawa do paczkomatu InPost

Przesyłka dotrze do wskazanego przez Ciebie paczkomatu w ciągu 1-3 dni roboczych. Koszt dostawy to 10,99 zł. Dostawa do paczkomatu jest możliwa tylko przy płatności online.
Zamówienia o wartości powyżej 150 zł wysyłamy do paczkomatu za darmo. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej InPost.

Formy płatności

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy dwie wygodne formy płatności:

  • “Płatności internetowe” – po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę serwisu Przelewy24, gdzie będzie można dokonać płatności w wybranym banku lub płatności BLIK,
  • “Za pobraniem” (możliwe wyłącznie w przypadku dostawy kurierem)- za swoje zakupy zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Płatności internetowe dokonywane są przy użyciu bezpiecznego połączenia i szyfrowania ssl, za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl.Uwaga!
Nigdy nie wysyłamy wiadomości zmieniających konto do wpłat. Płatności zawsze dokonywane są poprzez serwis Przelewy24.pl.
Kupując w naszym sklepie, możesz skorzystać z następujących płatności online: