Sen Dziecka

  1. WYPRAWKA ŁÓŻECZKOWA DLA NIEMOWLAKA DO 3 MSC.ŻYCIA – CO TRZEBA MIEĆ / CZEGO NIE STOSOWAĆ

 

Podczas trwania ciąży, przyszłe mamy mają sporo czasu na skompletowanie wyprawki dla swojego wyczekiwanego dziecka. Poniżej przedstawiam listę , co jest bezpieczne dla twojego dziecka i co musisz mieć

 

Rożek niemowlęcy – Rożek niemowlęcy z bawełny 100% , nieodzowny element wyprawki. Zabieramy go również do szpitala. Jest to pierwszy otulacz w jaki zawija się noworodka po porodzie. Dzięki rożkowi dziecko jest otulone , a my mamy czujemy się pewniej biorąc takiego maluszka na ręcę. Służy do 3 msc życia. Zapewnia bezpieczeństwo podczas snu. Noworodek / Niemowlak, nie ma możliwości rączkami zarzucenia na siebie / przykrycia się rożkiem gdyż posiada rzep oraz wstążeczkę którą zawiązujemy na boku.

Prześcieradło bawełniane – Bawełna 100% . Musi być zawsze dobrze naciągnięte na materac w łóżeczku dziecięcym

Kocyk bawełniany – Sprawdzi się świetnie podczas karmienia niemowlaka , otulając po kąpieli , przykrywając na spacerach . Kocyki bawełniane są ,,oddychające” i przewiewne.

Kokon niemowlęcy – Stosujemy tylko pod swoim okiem. Nigdy nie można zostawiać niemowlaka samemu w kokonie. Kokon stanowi alternatywę dla łóżeczka, ale nigdy nie może być jego zamiennikiem . Jeśli chcesz przygotować posiłek lub wykonać inne czynności domowe , możesz cały czas mieć noworodka na ,,oku” , kładąc gniazdko na kanapie lub podłodze. Służy jako przenośne ,,łóżeczko” podróżne dla niemowlaków, jako mata do przewijania maluszka . Jest bardzo praktyczny . Polecany do 4-msc życia dziecka .

 

Czego nie potrzeba niemowlakowi ? – Pościeli , ochraniaczy na szczebelki (Nie posiadamy w sprzedaży ) , poduszek dekoracyjnych – Te elementy dopiero się przydadzą po 6 miesiącu życia