Odpowiednia pościel dla dziecka

Wybór pościeli niekiedy dla przyszłej mamy jest bardzo trudny. Dzieci rosną bardzo szybko , kołderki robią się za krótkie a poduszki za płaskie. 

Sen niemowlaków : Niemowlak powinien spać w Rożku. Czyli do 3 msc życia nie powinien mieć pościeli (Aby nie zarzucić jej rączkami na główkę). Rożek powinien być bawełniany. Chodź jest to na tyle bezpieczny produkt, że rożki z Velvetu też będą odpowiednie i przyjemnie dla dzidziusia. 

Dla większych bobasków polecamy pościele z wypełnieniem z Bawełny 100% o wymiarze 75×100 + poduszka płaska 35×45. Poduszka musi być dosłownie płaska. Może być to również motylek (Stosowany raczej do fotelików samochodowych – amortyzują wstrząsy i trzymają główkę w odpowiedniej pozycji). Pościel o takim wymiarze starczy na 1,5 roku użytkowania.

Dla większego już dziecka od 1,5 roku do 3 lat zalecamy pościel z bawełny 100% o wymiarze 100×135 i podusi 40×60. Poduszka w tym wymiarze nie jest ani płaska ani mocno nabita – powiedzmy że jest to średnie wypełnienie pomiędzy tymi dwoma. 

Dla dzieci od 3 roku życia wzwyż zalecamy pościel z bawełny 100% o wymiarze 90×150 + poduszkę 50×65 która już jest mocno nabita i swoją objętością przypomina poduszkę dla dorosłej osoby. Taki wymiar pościeli posłuży nam na bardzo długo.

Wymiar 100×135 to wymiar taki pośredni. Ale jeżeli chcemy 2-latkowi zamieniać łóżeczko na łóżko to zalecamy zakup wymiaru od razu 90×150. Posłuży dłużej, nie będzie trzeba zmieniać co chwilę rozmiaru kołdry. Rozmiar 90×150 jest idealny dla łóżek 90×160 – jest to ostatnio bardzo popularny rozmiar łóżek dla maluchów.

Zapraszamy !

Sypialnia w stylu Hampton

Styl Hampton cechuje : rozbielone kolory, przestrzeń, wygoda, naturalność, niepowtarzalny charakter!

To wnętrza typowo w stylu marynistycznym – morskim. Ale niech to nikogo nie zmyli – ponieważ elementy innych kolorów np. poduszek dekoracyjnych w kolorze brudnego różu można dodać. Ważne aby poduszki lub inne dodatki pasowały do ogółu. Na naszej stronie www.bysophie.pl w zakładce pościele dla dorosłych możecie zobaczyć przykładowe realizacje @marbleandmoree, która pięknie połączyła styl hampton z różowymi poduszkami. 

Styl hampton to łączenie klasyki z art deco np. w złotym kolorze oraz przeplatanie elementów rustykalnych i rzeczy (Tu mam na myśli bardziej meble) w stylu nowojorskim. 

Styl hampton bowiem właśnie pochodzi ze wschodniego krańca Long Island niedaleko Nowego Jorku. 

Styl hampton i dom w stylu hampton to nic innego jak – Wnętrze z klasą!

 

Witaj, świecie!

The standard Lorem Ipsum passage, used since the 1500s

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.”